وبلاگ

پنجره بالکن دوجداره یو پی وی سی

پنجره بالکن دوجداره

پنجره بالکن دوجداره یو پی وی سی : پنجره بالکن دوجداره upvc می تواند علاوه بر تامین امنیت، مزایای دیگری هم از قبیل ایجاد عایق صوتی، ممانعت از ورود گرد و خاک و مهمتر از همه زیبایی ظاهری ساختمان داشته باشد. با نصب پنجره دوجداره برای بالکن می توانید از فضای تراس به عنوان محلی برای استراحت خود استفاده کنید. این فضا می تواند کاربری های مختلفی برای شما داشته باشد به طوری که می توانید از این فضا به عنوان انباری، اتاق، گلخانه و یا آشپزخانه استفاده کنید.

پنجره بالکن دوجداره یو پی وی سی

قیمت پنجره دوجداره بالکن UPVC

قیمت پنجره بالکن می توان تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار بگیرد که اصلی ترین عامل ابعاد بالکن است. یراق آلاتی که در ساخت پنجره به کار می رود، نوع شیشه استفاده شده و نوع بازشوی پنجره و اندازه آن از جمله دیگر عواملی هستند که می توانند تعیین کننده قیمت نهایی باشند.

انواع مختلف پنجره بالکن دوجداره UPVC

انتخاب مدل و بازشویی پنجره بالکن کاملا سلیقه ای است. شما می توانید از نوع لولایی و یا کشویی استفاده کنید و یا پنجره را به صورت فریم دار و با فریم آلومینیومی و یا به حالت فریم لس و بدون فریم سفارش دهید که البته هر کدام قیمت مجزایی خواهند داشت. برای شیشه بالکن معمولا از نوع سکوریت استفاده می شود که می تواند برای تراس و یا بالکن شما پوشش مناسبی را ایجاد نماید. استفاده از شیشه های بالکنی ریلی تاشو برای بالکن از محبوبیت بیشتری برخوردار است. در مواردی هم استفاده از نوع آکاردئونی می تواند جلوه بصری زیبایی به ساختمان بدهد.

نصب پنجره بالکن دوجداره UPVC

پنجره بالکن به دلیل این که در معرض بادهای شدید و دیگر عوامل جوی قرار دارد، لازم است برای نصب آن تمام موارد اصولی و استاندارد رعایت گردد. اهمیت این مساله زمانی روشن می گردد که به ابعاد بزرگ این پنجره توجه کنید. با توجه به این نکته مهم توصیه می شود برای پنجره بالکن حتما از شیشه و پروفیلی استفاده گردد که از کیفیت بالایی برخوردار باشد. اهمیت شیشه در پنجره بالکن به اندازه ای است که حتی در مواردی از شیشه های سه جداره برای استحکام بیشتر استفاده می گردد.

مزیت استفاده از پنجره دوجداره بالکنی

مزیت بسیار زیادی برای استفاده از پنجره های دوجداره بالکنی عنوان شده است. که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم:

  1. کاهش امواج صوتی : این پنجره ها به دلیل ضخامت مناسبی که دارند می توانند از سر و صدای محیط کاسته و در کاهش امواج بلند صوتی نقش موثری داشته باشند.
  2. ایمنی بالا : استفاده از شیشه های چند لایه می تواند ایمنی ساختمان را افزایش داده و در عین حال دوام بیشتر و شفافیت بهتری را تامین نماید.
  3. کاهش مصرف انرژی : این پنجره علاوه بر این که می تواند فضای مورد استفاده را افزایش داده و روشنایی فضا را بیشتر نماید، انرژی مصرفی را هم کاهش خواهد داد.

برای پنجره بالکن دوجداره UPVC توجه به چه نکاتی لازم است؟

در تهیه این پنجره ها لازم است به نموار زیر دقت کافی داشته باشید:

  1. ابعاد لنگه بازشو : نظافت شیشه های ثابت نکته بسیار مهمی است. لازم است به هنگام طراحی لنگه های بازشو، موقعیت و اندازه آنها طوری در نظر گرفته شود که شیشه های ثابت به راحتی قابل دسترس باشند.
  2. عرض لنگه : عرضی که برای لنگه بازشو در نظر گرفته می شود باید به اندازه ای باشد که از برخورد این لنگه در زمان باز شدن به دیوار پشت بالکن جلوگیری شود.

جمع بندی

پنجره بالکن دوجداره با انواع upvc می تواند فضای تراس را از نفوذ گرد و خاک، نفوذ آب باران و صدای محیط بیرونی مصون نگهدارد. شما می توانید پنجره دوجداره بالکن را در هر مدلی سفارش دهید و تنها نکته مهم توجه به کیفیت مواد اولیه مورد استفاده است. شما می توانید با نصب پنجره بالکنی دوجداره از فضای بالکن خود نهایت استفاده را بکنید. این فضا می تواند برای رشد و نمو گیاهان گلخانه ای گزینه بسیار مناسب و ایده الی باشد و در عین حال حس زیبایی را در شما تداعی نماید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *