وبلاگ

نصب درب پنجره دوجداره UPVC بدون تخریب

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

نصب درب پنجره دوجداره UPVC بدون تخریب: نصب پنجره دوجداره بدون تخریب شما می توانید نوع پنجره دوجداره را انتخاب کنید تا به راحتی بتوانید جایگزین پنجره قدیمی کنید پنجره های دوجداره معمولاً یو پی وی سی یا آلومینیومی می باشند البته این دو پنجره تفاوت زیادی با یکدیگر ندارند و تنها بستگی به سلیقه شما دارد.

نصب درب پنجره دوجداره UPVC بدون تخریب

توجه داشته باشید که شما برای نصب پنجره دوجداره بدون تخریب باید اندازه گیری دقیقی داشته باشید به اندازه گیری دقیق تنها فریم آهنی پنجره در نظر گرفته نمی‌شود چرا باید بعد از قرار بگیرند و بعد از آنکه پنجره یو پی وی سی یا پنجره آلومینیومی قرار گرفتند بعد از پیچ شدن باید قابل عایق بندی و درزگیری شود.
سعی کنید محیط را قبل از نصب پنجره دوجداره آماده کنید و اطراف پنجره ای که قرار است در آنجا پنجره‌ دوجداره نصب کنید خلوت شود در نظر داشته باشید که برش پنجره نصب و عایق‌بندی بر عهده همکاران و نصاب حرفه ای می باشد.
برای بسیاری از افراد نصب کردن پنجره دوجداره بدون تخریب از اهمیت بالایی برخوردار است در نظر داشته باشید که اگر شما نصب پنجره دو جداره را به افراد ماهر و متخصص بسپارید هیچ گونه خرابی اتفاق نمی افتد چرا که این افراد به قوانین نصب پنجره های دوجداره وارد هستند و به راحتی می توانند پنجره های دوجداره را بدون خرابی نصب کنند به شما پیشنهاد می کنیم حتما برای نصب پنجره دوجداره از نصاب های ماهر و با تجربه استفاده نمایید تا در دیوارها و منزل شما خرابی ایجاد نشود.

قیمت پنجره دوجداره بدون تخریب

در نظر داشته باشید که جنس پروفیل و یراق آلات و ابعاد پنجره آهنی و قدیمی هم چنین شیشه دوجداره و سلیقه افراد باعث می‌شود تا در قیمت پنجره های دوجداره تاثیر داشته باشد پنجره های قدیمی معمولاً از معایب زیادی برخوردار بودند که باعث می‌شود ساختمان عایق نباشد و همچنین نمای داخلی و خارجی ناخوشایند بود که امروزه عایق بندی ساختمان‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است و قیمت پنجره دوجداره بدون تخریب نیز یکی از مواردی است که در زمینه ساختمان ها بسیار پررنگ و کاربردی می باشد معمولاً بیشتر افراد سعی دارند پنجره های قدیمی را با پنجره یو پی وی سی تعویض نمایند بهتر است بدانید که پنجره های یوپی وی سی از محبوبیت بالایی در بین افراد برخوردار است چون در فصل زمستان از ورود سرما و ریزگردها آلودگی‌های به محیط داخل جلوگیری می کنند.

در فصل تابستان پنجره های دوجداره به عنوان عایق عمل کرده و به هیچ عنوان گرما از ان عبور نکرده و به داخل محیط وارد نمی شود شما می توانید دمای محیط را تنظیم کنید تا گرما و سرما در فصل های سرد سال وارد محیط نشود و همچنین این پنجره های دوجداره باعث می شود تا در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.

 

نحوه تعویض پنجره آهنی با upvc

یکی از ساده ترین کارهای ساختمانی تعویض پنجره آهنی با پنجره های یو پی وی سی می باشد که به راحتی قابل انجام می باشد توجه داشته باشید که در تعویض پنجره آهنی به پنجره یو پی وی سی شما نیاز به مصالح ساختمانی ندارید از پیچ و فوم های مخصوصی استفاده می‌کنند که برروی فریم پنجره آهنی نصب می‌شود پنجره آهنی قدیمی را شما می توانید با استفاده از فرز به طور کامل ببرید و پنجره دوجداره یو پی وی سی و یا آلومینیوم را برروی فریم پنجره قبلی قرار دهید و با استفاده از فوم و چسب مخصوص درزگیری کنید و نصب نمایید.

نصابان پنجره های دوجداره معمولا سعی می کنند فریم موجود در دور تا دور پنجره های قدیمی را دست نزنند و در داخل دیوار باقی بماند تا زمانی که پنجره های دوجداره را نصب می کنند دیوار اسیبی نبیند.

پنجره های یو پی وی سی یا پنجره آلومینیومی را به فریم باقی مانده از پنجره آهنی قبلی پیچ می کند ولی با توجه به اینکه از پروفیل های مخصوصی استفاده می کنند معمولاً قسمت کمتر از فریم محیطی بعد از نصب کردن پنجره دوجداره یو پی وی سی یا آلومینیومی قابل دید می باشد.

در هنگام خرید پنجره های دوجداره می توانید با کارشناسان و مشاوران تماس بگیرید تا در انتخاب بهترین پنجره های دوجداره بتوانند شما را راهنمایی کنند و در نظر داشته باشید که تمامی پنجره های دوجداره با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش به مدت ۱۰ سال برخوردار هستند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *