دسته‌بندی نشده

قیمت درب پنجره دوجداره قم وین تک

پنجره دوجداره وین تک

قیمت درب پنجره دوجداره قم وین تک: پنجره دوجداره وین تک از سه بخش اصلی پروفیل وین تک، یراق آلات و شیشه تشکیل شده است. پروفیل بصورت مترطول در پنجره استفاده می شود بنابراین میزان استفاده از پروفیل و نوع آن روی قیمت پنجره وین تک کاملا تاثیر می گذارد. برخی از برندهای پروفیل یوپی وی سی برای کاهش قیمت، وزن پروفیل و درصد مصرف مواد اولیه را کاهش می دهند.

قیمت درب پنجره دوجداره قم وین تک

پروفیل های وین تک به دلیل هادی نبودن، عایق بسیار خوبی در برابر انرژی هستند. پروفیل های تولید شده در کارخانجات وینتک با در نظر داشتن شرایط جوی محیط مورد نظر تولید می شوند که کشور ما هم از این قاعده مستثنی نبوده و پروفیل های تولیدی برای ایران با در نظر گرفتن نیازها و شرایط آب و هوایی و جغرافیایی کشور طراحی و تولید می شوند.

در حقیقت برای حفظ کیفیت و مقاومت این محصولات، در ترکیب فرمولاسیون این پروفیل ها شرایط جوی حاکم بر کشورها در نظر گرفته می شود. بنابراین می توان گفت که متریال استفاده شده در پروفیل وین تک سبب شده تا در شرایط سخت جوی ازجمله رطوبت بالا، آب و هوای گرم و خشک، دمای زیر صفر و یا حرارت بسیار بالا، ظاهر آن ها هیچ تغییری نداشته باشد و شرایط جوی و آب و هوایی کوچک ترین تاثیری بر پنجره های دوجداره وین تک نمی گذارد.

مزایای پنجره وین تک
معمولاً بیش از ۳۳٪ انرژی ساختمان از طریق پنجره های ساختمان شما هدر می رود؛ بنابراین وجود پنجره دوجداره وین تک در خانه شما باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و برق شده و هزینه های ساختمان شما را کم میکند. همچنین علاوه بر زیبایی و ظرافت ، پروفیل های وین تک دارای مزایای بسیاری هستند که باعث می شوند در خانه احساس راحتی کنید. به دلیل محبوبیت این پروفیل در سطح کشور توانسته است خود را به عنوان گزینه ای برای جایگزینی پنجره های قدیمی معرفی کند.

قیمت پنجره دوجداره وین تک

برای اطلاع از قیمت می‌توانید با یک تماس تلفنی ساده از پنجره شهر جویا شوید. به دلیل اینکه با توجه به ابعاد موردنظر شما، قیمت محصول متفاوت می‌باشد، لذا نمی‌توان یک قیمت کلی برای این پنجره‌ها اعلام نمود اما اگر به دنبال بهترین قیمت هستید، ما این موضوع را به شما تضمین می‌دهیم. ما بهترین تبلیغ را قیمت مناسب، در برابر کیفیت بالای محصول خود می‌دانیم. شما عزیزان می‌توانید برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۰۹۱۲۸۵۱۸۹۰۶ تماس حاصل بفرمایید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *