دسته‌بندی نشده

فروش پنجره قم دوجداره کشویی نمایندگی ویستابست

پنجره دوجداره کشویی

فروش پنجره قم دوجداره کشویی نمایندگی ویستابست: فروش پنجره دوجداره upvc کشویی ویستابست تنها در نمایندگی های معتبر انجام می گیرد و دارای ۱۰ سال ضمانت نامه می باشد و مانند دیگر محصولات ویستابست از بهترین مواد اولیه, متناسب با شرایط جوی و اقلیمی ایران و بر اساس استاندارد های روز دنیا تهیه شده اند. پنجره دوجداره کشویی ویستابست دارای دو پروفیل تک ریل و دو ریل با امکان نصب زوار های شیشه می باشد که هر دو نوع پنجره دوجداره upvc کشویی ویستابست دارای لاستیک های درزبندی EPDM هستند.

فروش پنجره قم دوجداره کشویی نمایندگی ویستابست

فروش پنجره دوجداره upvc کشویی ویستابست بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته است چرا که برای نصب در فضاهای کوچک مانند آشپزخانه بهترین گزینه می باشد که این شرکت در کرج آماده ارائه آن می باشد. نحوه باز شدن پنجره دوجداره کشویی ویستابست به وسیله حرکت غلطک هایی می باشد که بر روی ریل تعبیه شده است که می تواند به چپ و یا راست حرکت کند. حد فاصل قسمت بازشو و قسمت ثابت پنجره دوجداره کشویی ویستابست نوار های مویی است که به منظور جلوگیری از ایجاد استحکاک قرار داده شده است.

سعی کنید در پنجره دوجداره upvc کشویی ویستابست از دستگیره های مخصوص این پنجره که در ظاهر نسبت به دستگیره های پنجره لولایی بزرگتر می باشند استفاده نمایید چرا که وزن لنگه بازشو و شیشه دوجداره فشار فیزیکی کمتری از جانب شما برای جابجایی لنگه پنجره دوجداره upvc کشویی ویستابست مورد نیاز است.

عایق بندی پنجره دوجداره کشویی

این نوع پنجره ها نسبت به پنجره ها لنگه باز شو عایق بندی کمتری دارند. دلیل آن حالت ریلی موجود است که سبب می شود منافظی در فضای ریلی بین غلطک ها و بازشو وجود داشته باشد. با این حال نوع upvc این پنجره ها نسبت به انواع آلومینیومی، آهنی و یا چوبی عایق بندی بهتری دارند.

برای آب بندی و عایق کاری هرچه بیشتر پنجره های دوجداره کشویی، می توان از نوارهای هوابندی و درزگیر های مویی نیز استفاده کرد که بین لنگه ها و فریم قرار می گیرند. البته اگر به دنبال عایق بندی صد درصدی هستید، باید از پنجره های دوحالته، تک حالته و یا فولکس واگنی استفاده کنید. اما با این حال پنجره دوجداره کشویی ویستابست دارای عایق بندی و کیفیت مناسبی هستند.

قیمت پنجره دوجداره کشویی

برای اطلاع از قیمت پنجره دوجداره کشویی می‌توانید با یک تماس تلفنی ساده از پنجره شهر جویا شوید. به دلیل اینکه با توجه به ابعاد موردنظر شما، قیمت محصول متفاوت می‌باشد، لذا نمی‌توان یک قیمت کلی برای این پنجره‌ها اعلام نمود اما اگر به دنبال بهترین قیمت هستید، ما این موضوع را به شما تضمین می‌دهیم. ما بهترین تبلیغ را قیمت مناسب، در برابر کیفیت بالای محصول خود می‌دانیم. شما عزیزان می‌توانید برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۰۹۱۲۸۵۱۸۹۰۶ تماس حاصل بفرمایید.

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *