دسته‌بندی نشده

فروش پنجره خم یو پی وی سی در قم

پنجره دوجداره خم و گرد UPVC

فروش پنجره خم یو پی وی سی در قم: پنجره دوجداره قوسی تاثیر رویایی و بی نظیری بر خانه های با معماری مدرن و سنتی می گذارد. شما می توانید این مدل از پنجره را در کنار دیگر مدل های پنجره دوجداره قرار دهید تا به نمایی زیباتر در ظاهر ساختمان برسید.

فروش پنجره خم یو پی وی سی در قم

گروه صنعتی الماس، تولید کننده درب و پنجره دو جداره upvc با استفاده از قالب های فیکسچر و دستگاه های به روز دنیا، قادر به اجرای تمامی انواع اشکال هلالی و خم ( مانند: خم ویترینی، خم مسجدی، خم سینوسی، خم ابرویی، خم دایره ای کامل، خم نیم دایره، خم بیضی، خم چند ضلعی منتظم و نامنتظم، خم موجی، خم ویترینی هلال بالا، خم ۹۰ درجه، خم خورشیدی و یا ترکیب موارد فوق می باشد.

تولید اشکال خاص و خم (هلال) پنجره های دوجداره

عمده ی دستگاه خم پروفیل های UPVC بر اساس سیستم هوای گرم عمل می کند که در مقایسه با سیستم های روغن گلیسیرین از سهولت بیشتری برخوردار بوده و این امکان را فراهم می کند تا پروفیل های UPVC به طول ۴۲۰۰ میلی متر را بدون آسیب رساندن به نمای پروفیل با زاویه مورد نیاز خم کند اما گروه صنعتی الماس در مورد خم پنجره های UPVC این قابلیت را با دستگاه های خاص و منحصر به فرد دارا می باشد که می تواند پروفیل های UPVC را همراه با گالوانیزه ی داخل آن خم یا گرد نماید.

هلال (گرد) موجود از استحکام بسیار بالایی برخودار می باشد که این امر باعث گردیده که گروه صنعتی الماس در استان قم و حتی کشور جز محدود شرکت هایی باشد که قابلیت همزمان پروفیل با گالوانیزه را دارا می باشد. تولید پنجره های خم دوجداره به صورت خم نسبت به پنجره های UPVC از حساسیت و اهمیت بیشتری برخوردار است لذا به کاری تخصصی تر نیاز است که گروه صنعتی الماس در استان قم و کشور این قابلیت را به صورت حرفه ای با دستگاه های پیشرفته و خاص دارا می باشد.

انواع مدل های خم

  • آرک
  • هلالی
  • نیم دایره
  • بیضی
  • ویترنی
  • داخلی
  • بیرونی

قیمت پنجره دوجداره خم یو پی وی سی در قم

برای اطلاع از قیمت می‌توانید با یک تماس تلفنی ساده از پنجره شهر جویا شوید. به دلیل اینکه با توجه به ابعاد موردنظر شما، قیمت محصول متفاوت می‌باشد، لذا نمی‌توان یک قیمت کلی برای این پنجره‌ها اعلام نمود اما اگر به دنبال بهترین قیمت هستید، ما این موضوع را به شما تضمین می‌دهیم. ما بهترین تبلیغ را قیمت مناسب، در برابر کیفیت بالای محصول خود می‌دانیم. شما عزیزان می‌توانید برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۰۹۱۲۸۵۱۸۹۰۶ تماس حاصل بفرمایید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *