وبلاگ

فرآیند تولید درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی

فرآیند تولید درب و پنجره دوجداره در گره صنعتی الماس

فرآیند تولید درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی: همانطور که می‌دانید امروزه در اکثر ساختمان‌ها از درب و پنجره دوجداره استفاده می‌شود. پنجره دوجداره از ورود و خروج سرما و گرما از فضای داخل منزل به بیرون، و همچنین مانع ورود سرما، گرما و گرد و غبار به داخل ساختمان می‌شود. تمام این ویژگی‌ها در صورت یک تولید مناسب با استفاده از ماده‌های با کیفیت در درب و پنجره دو جداره بستگی دارد. حالا بیایید یک مرور کلی به فرآیند تولید درب و پنجره دوجداره در گروه صنعتی الماس داشته باشیم تا هنگام خرید این محصول به نوع ماده‌های مصرفی و ساخت آن اطلاعات کافی داشته باشیم.

فرآیند تولید درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی

فرآیند تولید درب و پنجره دوجداره

در اینجا میخواهیم به بررسی چگونگی تولید درب و پنجره دوجداره بپردازیم

مواد اولیه مناسب

همه ما می‌دانیم برای تولید یک محصول با کیفیت باید از مواد اولیه مرغوب استفاده شود که یکی از مهم ترین ماده مصرفی در درب و پنجره دوجداره(UPVC) پروفیل این محصول است. گروه صنعتی الماس از بهترین پروفیل‌های موجود در بازار استفاده کرده تا رضایت مصرف کننده نسبت به این محصول را جلب نماید.

سازه درب و پنجره دوجداره

تصور اغلب مردم این است که درب و پنجره دوجداره سازه استواری ندارد. این دیدگاه به خاطر قضاوت از روی ظاهر و عدم اطلاعات از فرآیند تولید این محصول و نهایتا جنس روی آن است. خوب است بدانیم که بعد از استفاده یک پروفیل مرغوب نوبت به سازه داخلی این محصول می‌رسد، یعنی استفاده از فلز گالوانیزه با ضخامت استاندارد.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید درب و پنجره دو جداره باطنی استوار فلزی و محکمی دارد که بسته به نوع تولید و فلز استاندارد استفاده شده دارد.

گروه صنعتی الماس با استفاده از گالوانیزه با ضخامت استاندارد جهت تولید استفاده می‌کند

نکته: در این فرآیند ما به نکات اصلی بصورت کلی اشاره می‌کنیم که قسمت‌هایی چون برش، نگهداری، حمل و… جزئیاتی بسیار مهم است که باید با کارشناسی صحیح نظارت شود که کارشناسان این گروه تولیدی تمام این مراحل را با دقت زیر نظر دارد.

بیشتر بخوانید: مقایسه درب و پنجره دوجداره UPVC و آلومینیوم

مرحله جوش کاری

در این مرحله فریم‌ها جوش کاری می‌شود که نیاز به دقت بالایی دارد. این دقت بالا فقط با دستگاه اتوماتیک جوش حاصل می‌شود. و بعد از آن لبه‌های پنجره تمیزکاری می‌شود. جوش کاری و تمیزکاری لبه‌های پنجره در گروه تولید الماس با دستگاه‌های تمام اتوماتیک انجام میشود.

جوش کاری و تمیزکاری لبه‌های پنجره در گروه تولید الماس با دستگاه‌های تمام اتوماتیک انجام میشود.

جوش کاری و تمیزکاری لبه‌های پنجره در گروه تولید الماس با دستگاه‌های تمام اتوماتیک انجام میشود.

مرحله مونتاژ

این مرحله تقریبا مرحله نهایی محسوب می‌شود که بسیار مهم است و نیازمند دقت بسیار بالایی جهت مونتاژ دارد. اگر این مراحل این قسمت از فرآیند تولید به درستی انجام نشود عملا اتلاف انرژی را شاهد خواهیم بود. گروه صنعتی الماس با استفاده از نیروهای پرسنل با تجربه در این صنعت این مرحله را با تضمین کیفیت و بازرسی پشت سر می‌گذارد.

این مرحله تقریبا مرحله نهایی محسوب می‌شود که بسیار مهم است و نیازمند دقت بسیار بالایی جهت مونتاژ دارد.

این مرحله تقریبا مرحله نهایی محسوب می‌شود که بسیار مهم است و نیازمند دقت بسیار بالایی جهت مونتاژ دارد.

یراق

نصب یراق هم جزء مراحل نهایی می‌باشد که دقت و ظرافت خاص خود را نیاز دارد. همچنین استفاده از یراق مرغوب با کیفیت و طول عمر بالا و همچنین سهولت در باز و بسته شدن درب را به همراه دارد. گروه صنعتی الماس از یراق‌های مرغوب با استانداردهای روز دنیا استفاده میکند و این عمر طول عمر درب و پنجره دوجداره را در شرایط استفاده زیاد بالا برده و رضایت مشتری را در پی دارد.

در نهایت گروه صنعتی الماس تولید کننده درب و پنجره دوجداره تمام فرآیندهای تولید پنجره را مورد بازرسی قرار می‌دهد و کنترل کیفیت روی محصولات را در دستور کاری خود قرار داده تا رضایت مصرف کننده حاصل شود. این فرآیند تولید ذکر شده را به مصرف کننده تقدیم کردیم تا اطلاعات کلی از روند تولید و نحوه ساخت درب و پنجره دوجداره را با اطمینان خاطر (از تولید یک محصول با کیفیت ایرانی) از ما بپذیرد و لازم به ذکر است که گروه صنعتی الماس تمام شرایط معماری و جغرافیایی را با علم معماری و شرایط ساختمان مصرف کننده در نظر گرفته و بهترین پیشنهاد را به مصرف کننده ارائه می‌کند.

گروه صنعتی الماس تولید کننده درب و پنجره دوجداره تمام فرآیندهای تولید پنجره را مورد بازرسی قرار می‌دهد و کنترل کیفیت روی محصولات را در دستور کاری خود قرار داده تا رضایت مصرف کننده حاصل شود.

گروه صنعتی الماس تولید کننده درب و پنجره دوجداره تمام فرآیندهای تولید پنجره را مورد بازرسی قرار می‌دهد و کنترل کیفیت روی محصولات را در دستور کاری خود قرار داده تا رضایت مصرف کننده حاصل شود.

پست های مرتبط

۳ thoughts on "فرآیند تولید درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی"

 1. علی گفت:

  سلام
  بسیار مفید بود
  لطفا اطلاعات کافی در مورد موارد فنی در سایت قرار دهید

 2. hosseyni گفت:

  سلام
  فرق پنجره دوجداره و سه جداره چیه؟
  منطقه ما خاک زیاده سه جداره بهتره آیا؟
  وین تک خوبه یا ویستابست
  لطفا راهنمایی کنید ممنون از مطالبتون

 3. حسین گفت:

  سلام
  لای شیشه های پنجره یوپی وی سی چطور تمیز میشه
  روش خاصی داره یا فنی کار بلده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *