دسته‌بندی نشده

تولید پنجره دوجداره خم گرد UPVC در قم

پنجره دوجداره خم و گرد UPVC

تولید پنجره دوجداره خم گرد UPVC در قم: پنجره های خم یا گرد تاثیر رویایی و بی نظیری بر خانه های با معماری مدرن و سنتی می گذارد. شما می توانید این مدل از پنجره را در کنار دیگر مدل های پنجره قرار دهید تا به نمایی زیباتر در ظاهر ساختمان برسید. می توانید در ساخت درب های بالکنی نیز از این مدل استفاده کنید تا علاوه بر زیبایی، نور بیشتری وارد منزل کنید. پنجره های خم می توانند به بلندی پنجره های لولایی و به پهنی پنجره های سایبانی ساخته شود.

تولید پنجره دوجداره خم گرد UPVC در قم

گروه صنعتی الماس ارائه دهنده طرح های به روز و متنوع پنجره دوجداره یو پی وی سی خم و گرد در قم می باشد. خم کردن پروفیل پنجره باید توسط متخصص حرفه ای انجام بگیرد تا اینکه نمای پنجره ظاهر خوبی داشته باشد. انوع خم های پنجره دوجداره شامل موارد زیر می باشد:

  • خم ویترینی
  • خم مسجدی
  • خم دایره ای به طور کامل
  • خم به طرح نیم دایره
  • خم با زاویه ۹۰ درجه
  • خم طرح خورشیدی

پنجره دوجداره خم یا گرد
این نوع پنجره از نظر جنس و عملکرد پروفیل با دیگر انواع رایج پنجره دوجداره تفاوتی ندارد.

تفاوت تنها در شکل پروفیل پنجره است ، که می تواند قوس کمانی ، نیم دایره ای ، دایره و … داشته باشد.

پروفیل پنجره دوجداره خم در سایز های متعددی وجود دارد ، و می توان از آن در ابعاد مختلف استفاده کرد.

پنجره دوجداره خم یا قوسی ، تاثیر زیادی بر طراحی و معماری ساختمان دارد ، بنابراین معماران در بسیاری از موارد برای هماهنگی بین طرح ساختمان ، از اشکال قوسی استفاده می کنند.

استفاده از پنجره های قوسی ، با خم و هلال های متفاوت ، تاثیر بسیار زیادی بر معماری ساختمان ها داشته ، و تلفیقی از معماری مدرن و سنتی را به وجود می آورد.

پنجره دوجداره خم یا گرد در چه فضاهایی استفاده می شود؟

به طور کلی باید گفت استفاده از این نوع خاص از پروفیل پنجره محدودیتی در نصب ندارد ، و استفاده از آن بستگی به معماری ساختمان دارد. خم پذیری خوب این پنجره ها سبب می شود تا برای ساختمان های کتبیه ای ، آرک دار ، و دیگر انواع ساختمان با معماری های متعدد استفاده شوند. بیشترین استفاده ، در ساختمان های مسکونی یا ساختمان های اداری ، و هدف استفاده از آن ها بیشتر تاثیر در نمای بیرونی ساختمان است.

قیمت پنجره دوجداره خم یا گرد

برای اطلاع از قیمت می‌توانید با یک تماس تلفنی ساده از پنجره شهر جویا شوید. به دلیل اینکه با توجه به ابعاد موردنظر شما، قیمت محصول متفاوت می‌باشد، لذا نمی‌توان یک قیمت کلی برای این پنجره‌ها اعلام نمود اما اگر به دنبال بهترین قیمت هستید، ما این موضوع را به شما تضمین می‌دهیم. ما بهترین تبلیغ را قیمت مناسب، در برابر کیفیت بالای محصول خود می‌دانیم. شما عزیزان می‌توانید برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۰۹۱۲۸۵۱۸۹۰۶ تماس حاصل بفرمایید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *