وبلاگ

بهترین روش برای درزگیری پنجره دوجداره UPVC

بهترین روش برای درزگیری پنجره دوجداره

بهترین روش برای درزگیری پنجره دوجداره UPVC: بهترین روش برای درزگیری پنجره دوجداره سایت الماس وین با عایق بندی پنجره ها و درب ها علاوه بر اینکه می توانید آسایش داشته باشید باعث می شود تا هزینه های شما کمتر شود به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر می‌خواهید ساختمان را عایق بندی کنید حتماً از درب و پنجره های دوجداره استفاده نمایید در ادامه قصد داریم بهترین روش برای عایق بندی و درزگیری را برای شما ذکر می کنیم.

بهترین روش برای درزگیری پنجره دوجداره UPVC

همه ما سعی داریم در فصل زمستان و فصل تابستان از ورود آلودگی های صوتی از محیط خارج به داخل خانه جلوگیری کنیم و هم چنین دمای محیط خانه را تنظیم کنیم یکی از بهترین راه حل ها استفاده از پنجره های دوجداره در ساختمان سازی می باشد که ساختمان عایق بندی و امکان درزگیری و جلوگیری از صدا و سرما در فصل زمستان و هم چنین گرما در فصل تابستان را به همراه دارد.

وجود و استفاده از لوازم درگیر و همچنین پروفیل های مخصوصی که در تولید پنجره های دوجداره مورد استفاده قرار می گیرند باعث می شود تا این پنجره ها به خوبی در برابر عواملی مانند نفوذ اب و گرد و غبار و .. به محیط داخل جلوگیری کند.

 

یکی از مهم ترین و مطمئن ترین روش های عایق بندی و هم چنین کنترل هوای داخل ساختمان ها استفاده از پنجره دو جداره می باشد.

عایق بندی و درزگیری پنجره دوجداره

در نظر داشته باشید که پنجره های دوجداره بر خلاف پنجره های معمولی به عنوان عایق بندی حرارتی و صوتی در ساختمان ها عمل می کند چرا که قسمت های مختلف به پنجره دو جداره باعث عایق بندی ساختمان می شود شیشه دوجداره یکی از قسمت های مهم پنجره دو جداره می باشد که عایق بندی پنجره دوجداره نقش اساسی دارد ساختار شیشه های دوجداره معمولا به گونه ای هست که انرژی گرمایی و سرمایی ورود یا خروج نمی شوند در نظر داشته باشید که اگر شیشه دوجداره از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت استفاده شده باشد در هزینه های برق و گاز تاثیر بسزایی دارد و باعث کاهش هزینه برق و گاز می شود.
در پروفیل های پنجره دوجداره از لاستیک‌های درزگیری استفاده می کنند که نقش مهمی در عایق بندی پنجره دوجداره دارند و نقش اصلی این است که در پنجره دوجداره محکم کردن و همچنین جلوگیری از ورود و خروج حرارت و صدا می باشد.

همچنین چسبی که در کناره های پنجره دوجداره قرار دارد از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و باعث می شود تا پنجره های دوجداره به طور کامل درزگیری شود اما در نظر داشته باشید که پس از گذشت زمان شما باید این چسب ها را عوض کنید.

در نظر داشته باشید که لاستیک درزگیر و چسب و شیشه دوجداره برخی از اجزای اصلی که در ساخت پنجره دوجداره استفاده می شوند و باعث عایق بندی و درزگیری می شود در نظر داشته باشید که رگلاژ پنجره دوجداره نیز در عایق بندی پنجره دوجداره نقش موثری دارد.

در ادامه چند روش برای عایق بندی ساختمان برای شما ذکر می کنیم.

عایق بندی با استفاده از آکوستیک کف

شما می توانید برای عایق بندی ساختمان در برابر آلودگی های صوتی از مصالحی که در برابر صدا جاذب هستند استفاده کنید از جمله پد جاذب صدا فرش و موکت و کفپوش های مخصوص و غیره البته در نظر داشته باشید که بهترین ها عایق بندی  استفاده از موکت برجسته می باشند چرا که عملکرد بهتری در جذب صوت دارد.

عایق بندی به وسیله پرده ها

یکی دیگر از روش های عایق بندی استفاده از پرده می باشد پرده های سنگین مثل مخمل و پشم اگر مورد استفاده قرار گیرند بهترین عملکرد را برای عایق بندی خواهند داشت البته در نظر داشته باشید پارچه‌هایی که از جنس پلی استر می باشند از قدرت جذب بالایی برخوردار می باشند و صدا را از خود عبور نمی دهند.

در نظر نداشته باشید که برای پنجره دوجداره باید از چسب های مخصوص استفاده کنید و هم چنین می توانید در صورت مشاهده خرابی شیشه های دو جداره شیشه ها را تعویض نمایید چرا که این شیشه ها اگر از کیفیت خوبی برخوردار نباشند عملکرد خوبی برای عایق بندی پنجره های ساختمان ندارند.

شما می توانید برای عایق بندی پنجره های دوجداره با کارشناسان ما در تماس باشید تا بتوانند به خوبی شما را راهنمایی کنند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *