دسته‌بندی نشده

انواع پروفیل ویستابست | قیمت انواع پنجره دوجداره | الماس

نحوه عملکرد پنجره ویستابست | پروفیل آبایان | شرکت الماس وین

انواع پروفیل ویستابست: پنجره ویستابست به عنوان یکی از برندهای مطرح و بسیار باکیفیت در حوزه تولید پنجره دوجداره UPVC شناخته می شود که پس از پنجره وین تک از هواخواهان بسیاری برخوردار شده است. قیمت و کیفیت مناسب این پنجره ها زبانزد خاص و عام است. ما در این مقاله به شما انواع پروفیل پنجره دوجداره ویستابست را معرفی خواهیم کرد. پس با گروه صنعتی الماس همراه باشید.

انواع پروفیل ویستابست | قیمت انواع پنجره دوجداره | الماس

پروفیل ویستابست: ویستابست در صنعت تولید پلیمر و همچنین ساختن پروفیل پنجره یو پی وی سی برمبنای استانداردهای جهانی عمل می کند و در اینخصوص دارای گواهینامه رال آلمان در ایران است. در حقیقت می توان بیان داشت که پروفیل ویستابست تنها برند ایرانی است که از این استانداردها بهره مند گردیده و نامش نیز در بین بزرگان صنعت پروفیل در دنیا می درخشد. ویستابست بر اساس احتیاجان صنعت ساختمان محصولاتش را در این قالب ها می سازد: ۳ محفظه ای، پنج محفظه ای، کشویی و هفت رنگ لمینت.

مواد به کار رفته در پروفیل

ساختار مواد شکل دهنده پروفیل پنجره دوجداره ویستابست همراستا با شرایط گوناگون آب و هوایی تولید شده است و بیشترین مطابقت را با آب و هوای اقلیم ایران دارد. مواد اولیه مرغوب ویستابست به دست آزمایشگاه skzz  آلمان مورد آزمایش قرار گرفته و تایید آن را نیز دارا است. در واقع پنجره ویستابست در حوزه ساخت پروفیل یو پی وی سی از بهترین فرمولاسیون رایج در دنیا که بسیار مرغوب هم هست بهره گرفته است. این پنجره قادر است عایق بسیار مناسبی در برابر آلودگی و انتقال و خروج انرژی از محیط باشد.

انواع پروفیل ویستابست | قیمت انواع پنجره دوجداره  | الماس

پروفیل پنجره دوجداره ویستابست و محاسن آن

  • این محصول بسیار مرغوب است و از بیمه نامه خوبی هم بهره مند گردیده است
  • بر اساس دفترچه فنی شرکت ویستابست مراحل ساخت این پنجره با نظارت کامل پیش می رود
  • در میان پروفیل های ساخت کشور، ویستابست تنها برندی است که از گواهینامه رال آلمان بهره مند شده است
  • محصولات ساخته شده در این شرکت متنوع است و بر اساس احتیاجات ما ساخته می شود
  • ویستابست از پروفیل تقویتی برای ساخت پنجره به منظور استفاده در اندازه های بزرگ تر استفاده می کند
  • کیفیت این پروفیل خوب و قیمت آن نیز مناسب است
  • در بعضی از پروفیل های گوناگون از فضایی که به گالوانیزه ارتباط دارد کاهش می دهند و به جای ان یک کانال اضافه می کنند که این روش بسیار اشتباه است؛ زیرا هم ازضخامت دیوارهای داخلی کاسته می شود و هم چگالی آن نیز روندی نزولی طی می کند؛ در نتیجه مقاومت موجود در پنجره دوجداره ویستابست کم می شود و گالوانیزه تاثیر خود را در استحکام بخشیدن به پنجره از دست می دهد.

انواع پروفیل پنجره دوجداره ویستابست

پروفیل به عنوان مهم ترین بخش از یک در و پنجره دوجداره شناخته می شود که بر اساس فریمی که دارد تقسیم بندی می گردد. ویستابست نیز از پنجره سری پروفیل تشکیل شده است که ما در ادامه به ان ها اشاره خواهیم کرد.

پروفیل سری سه: پروفیل سری سه از سه محفظه برخوردار شده استکه ضخامت دیواره بیرونی آن سه میلیمتر و پهنایش هم شصت میلی متر است. از این سری برای تولید انواع در و پنجره دوجداره لولایی بهره برده می شود که از بیست و پنج سطح مقطع تشکیل شده است. فریم این قبیل از پروفیل ها به شکل قاب بلند و ایضا قاب کوتاه عرضه می گردد.

پروفیل سری پنج ویستابست: اینگونه از پروفیل ها پنج محفظه دارند و پهنای آن ها نیز هفتاد میلی متر است. سری پنج از چهارده سطح مقطع تشکیل شده است.

پروفیل سری ۴: همچون پروفیل سری سه، این سری هم با پهنای شصت میلی متر دیزاین شده، با این فرق که از چهار حفره شکل گرفته است.

پروفیل سری کشویی ویستابست: پروفیل کشویی از چهار سطح مقطع شکل گرفته که می تواند یک پنجره کشویی را هندل کند. کلفتی شیشه دوجداره این پروفیل هجده میلی متر است.

پروفیل بازسازی پنجره دوجداره ویستابست: به منظور عوض کردن پنجره قدیمی با پنجره دوجداره از سری بازسازی بهره می بریم. پروفیل لبه دار پنجره دوجداره ویستابست با جای گیری در کنار پروفیل سری سه، پنجره لولایی مناسبی با پهنای شصت میلی متر در ید ما قرار می دهد. باید این نکته را فرا گرفت که همه حالت های بازشو می تواند بر روی پنجره دوجداره ویستابست قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *