پنجره دوجداره: امروزه پنجره‌های دو جداره عملاً جایگزین سازه‌های قدیمی شده‌اند، زیرا مزایای بسیاری چون عایق دمایی ، عایق سرما، مقاومت در برابر ضربه و .‌.دارند. در سفارش و اندازه گیری پنجره های دو جداره باید موارد زیادی را رعایت کنید تا در نصب آن به مشکل بر نخورید. بهتر است در زمان انتخاب پنجره دو جداره با متخصصان شرکت الماس وین تماس بگیرید یا به طور مستقل با خواندن این مطلب که توسط این تیم گردآوری شده است، این پنجره را سفارش دهید.

پنجره دوجداره | قیمت پروفیل ویستابست | گروه صنعتی الماس

نحوه اندازه گیری پنجره دو جداره

برای تعیین دقیق اندازه پنجره دو جداره، لازم است که حتما از افراد متخصص در این کار کمک بگیرید. صنعتگران می دانند که چگونه به درستی اندازه گیری کنند تا پروفیل به راحتی نصب شود و در آینده هیچ مشکلی در عملکرد آن وجود نداشته باشد. با این حال، اگر می خواهید سایز تقریبی سازه را بدانید، می توانید این کار طبق مراحل زیر انجام دهید.

برای تعیین عرض پنجره ، باید سه نقطه در بالا، پایین و مرکز پنجره مشخص شده و در محور پنجره این سه نقطه را با حداقل فاصله اندازه گیری کنید.

برای اندازه گیری ارتفاع نیز به روشی مشابه به روش قبل با اندازه گیری سمت چپ، راست و وسط آن را اندازه بگیرید. هنگام اندازه گیری، باید وجود شکاف نصب را در نظر بگیرید که اندازه آن بین دو تا پنج سانتی متر است.

نکته: اندازه قاب باید همیشه کوچکتر از دهانه باشد. اندازه گیری ها باید در داخل و خارج اتاق انجام شود.

پنجره دوجداره | قیمت پروفیل ویستابست | گروه صنعتی الماس

نحوه سفارش پنجره دو جداره

در پاسخ به این سوال که چگونه پنجره دو جداره را سفارش دهید، نمی توان اهمیت  صرفه جویی در انرژی را نادیده گرفت. به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی گرمایشی در فصل زمستان، اولویت دادن به پنجره های دو جداره چند منظوره ضروری است. محفظه های چنین پنجره ای با گاز بی اثر پر شده است. این بدان معنی است که پنجره دو جداره گرمای خانه را در زمستان حفظ می کند و اجازه ورود گرمای بیرون را در تابستان به خانه نمی دهد.

گروه صنعتی الماس

علاوه بر بهره وری انرژی، عایق صوتی خوب و روشنایی دلپذیر در خانه اهمیت دارد. پنجره های دو جداره باید مجهز به عناصر محافظ برای جلوگیری از تلاش برای سرقت از بیرون باشد.

پس از تصمیم گیری در مورد پارامترهای عایقی پنجره دو جداره باید  مدل آن، تعداد ارسی ها، آستانه پنجره و جزر، اندازه گیری ها را انجام دهید و پنجره ها را سفارش دهید.

هنگام سفارش پنجره دو جداره، باید در مورد نوع ارسی تصمیم بگیرید. آنها عملکرد ساختار و راحتی عملکرد آن را تعیین می کنند. بسته به اندازه سازه، تعداد پنجره های اتاق و نیاز به تهویه منظم، انتخاب نوع ارسی ضروری است.

پنجره چرخشی رایج ترین و متداول ترین نوع بازشو است و برای خانه ها و آپارتمان ها مناسب است. مکانیزم به صورت افقی و عمودی باز می شود و برای سازه های مستطیلی، منحنی و ذوزنقه ای مناسب است.

سیستم های کشویی نیز برای اتاق هایی با فضای محدود انتخاب مناسبی هستند.

انواع پروفیل

حال باید به سراغ انتخاب پروفیل بروید. پروفیل ها به سه کلاس Premium، Standard و Economy تقسیم می شوند. اینکه کدام پروفیل را انتخاب کنید به الزامات عایق حرارتی و توانایی های مالی شما بستگی دارد.

دانستن این نکته لازم است که قابلیت اطمینان کل ساختار دقیقاً به نوع پروفیل بستگی دارد.   هر چه کلاس پروفیل بالاتر باشد، ضخامت دیواره بیرونی بیشتر و خواص عایقی بیشتری دارد.پروفیل های ویتابست و ابایان که در شرکت الماس وین عرضه می شود، تمام الزامات عایقی را برای  شما بر آورده می کنند.

در زمان سفارش پنجره دو جداره از یراق آلات نباید غافل شد. طول عمر پنجره، عملکرد مناسب سیستم ها، روان بودن حرکت و امنیت حفاظت در برابر سرقت به کیفیت یراق آلات بستگی دارد. قطعات فولادی بادوام ترین در نظر گرفته می شوند. قبل از سفارش پنجره و خرید لوازم جانبی، باید از داشتن گواهینامه و علائم تجاری اطمینان حاصل کنید. شرکت الماس وین یراق الات با کیفیت بالا را در سازه های پنجره نصب می کند.

در نهایت نوبت به سفارش لوازم جانبی پنجره دو جداره می رسد‌ که باید به جنس، رنگ و عملکرد آن توجه کنید. تیم پشتیبانی پنجره دو جداره الماس وین هر متریال، رنگ و عملکردی ازاین سازه را برای شما اجرا می‌کنند.‌

قیمت پنجره دو جداره

یکی از دلایلی که در خرید پنجره‌های دو جداره ما به سراغ پنجره‌های بی کیفیت می‌رویم، قیمت ارزانتر آنها نسبت به پنجره‌های با کیفیت است. پیشنهاد ما برای خرید پنجره دو جداره باکیفیت و قیمت مناسب، خرید از شرکت تولید کننده به طور مستقیم و بدون دخالت واسطه است. شرکت الماس وین پنجره‌های دو جداره را ازمتریال باکیفیت تولید کرده و پروفیل فیل‌هایوینابست و ابایان را با قیمت تولید در فروشگاه آنلاین خود عرضه می‌کند‌.

در پایان

یکی از شرکت‌های معتبر و باسابقه در تولید پنجره‌های دو جداره شرکت الماس وین نام دارد.‌این شرکت در شهر قم محصولات خود را تولید و به سراسر ایران عرضه می‌کند. این شرکت با هدف رضایت کامل مشتری محصولات خود را با کیفیت بالا تولید و با قیمت مناسب عرضه می‌کند‌.