دسته‌بندی نشده

مزایا پنجره دوجداره وین تک | پروفیل ویستابست | الماس وین

پنجره دوجداره وین تک | قیمت درب upvc | گروه صنعتی الماس

مزایا پنجره دوجداره وین تک: نداشتن پنجره دوجداره در خانه یک اشتباه بزرگ است. در غیاب آنها، خانه ها در تابستان بیش از حد گرم می شوند و در زمستان خنک می شوند. علاوه بر این، از صداهای محیط در امان نیستید و همیشه این خطر وجود دارد که شیشه ها به احتی بشکنند. نصب پنجره دوجداره طبیعتاً گران‌تر است، اما این سرمایه‌گذاری در کوتاه‌مدت در صورت‌حساب‌های انرژی و آسایشی که برای خانه فراهم می‌کند، جبران می‌شود.

مزایا پنجره دوجداره وین تک | پروفیل ویستابست | الماس وین

امروز قصد داریم در مورد پنجره دوجداره وین تک بیشتر بدانیم. ما مزایای این پنجره ها را برای شما بیان خواهیم کرد تا هیچ شکی در خرید آنها نداشته باشید.

آسایش حرارتی و هزینه کمتر انرژی با پنجره دو جداره وین تک

پنجره دوجداره از تبادل هوا بین فضای داخلی و خارجی جلوگیری می کند، بنابراین خانه دمای مطلوبی را حفظ می کند. اگر مثلاً در زمستان گرمایش مرکزی را روشن کنید و پنجره دوجداره نداشته باشید، بخش خوبی از گرما از بین می رود. این سبب هزینه بالای قبض برق خواهید شد.

عایق صوتی با پنجره های دو جداره وین تک

پنجره های دو جداره خانه ها را به پناهگاه تبدیل نمی کند ، اما به طور قابل توجهی آسایش صوتی را بهبود می بخشد. این مزیت به ویژه برای خانه هایی که در مکان های پر سر و صدا یا نزدیک به آنها واقع شده اند (فرودگاه ها، مراکز شهر، بزرگراه ها و بزرگراه ها، خطوط راه آهن و غیره) ضروری است.

ایمنی بالای پنجره دو جداره وین تک

این پنجره اغلب با شیشه های ضخیم و ایمنی سکوریت یا لمینت ساخته می شوند که به آسانی نمی شکنند، بر خلاف شیشه های معمولی یک طوفان یا ضربه نه چندان قوی آنها را از پا نمی اندازد.

عایق حرارتی پنجره دو جداره وین تک

نصب پنجره دوجداره حرارتی باعث تقویت عایق می شود. این تقویت را می توان با پر کردن فضای خالی پنجره دوجداره با گاز آرگون یا شیشه کم تابش انجام داد.

مزایا پنجره دوجداره وین تک | پروفیل ویستابست | الماس وین

گاز آرگون یک گاز بی اثر است (یعنی در شرایط عادی غیر فعال) که برای ما مضر نیست. این گاز هنگامی که بین دو صفحه شیشه قرار می گیرد، عملکرد شیشه دوجداره را تا ۱۵ درصد بهبود می بخشد، زیرا یک گاز تصفیه شده است که رسانای ضعیفی برای گرما است. گاز آرگان چگالی تر از هوای معمولی است (که اساساً از اکسیژن و نیتروژن تشکیل شده است) و سدی را تشکیل می دهد که از جذب و از دست دادن گرما جلوگیری می کند. برخی پنجره های دو جداره نیز با کریپتون یا زنون ساخته شده است. با این حال، هر چه گاز با کیفیت تر باشد، تولید این پنجره ها گران تر است. به این ترتیب پنجره دو جداره وین تک با گاز آرگان به عنوان کارآمدترین راه حل با نسبت کیفیت به قیمت بهتر ظاهر شده است.

نصب پنجره دوجداره حرارتی پر شده با گاز آرگون باید فاصله تقریباً ۱۳ میلی متری بین دو صفحه را فراهم کند. در مورد هوای اتمسفر، فاصله باید حدود ۱۶ میلی متر باشد.

پنجره دوجداره ضد بخار وین تک

این مشکلی است که ممکن است مجبور باشید با آن دست و پنجه نرم کنید. تراکم از برخورد بین هوای گرم و یک سطح سرد که در این مورد شیشه است به وجود می آید. این تغییر سریع دما منجر به تشکیل قطرات آب می شود. طبیعی است که این اتفاق در ماه های سرد بیشتر رخ دهد زیرا هوا در بیرون سرد و داخل خانه گرم است.

اگر تراکم بین دو سطح شیشه ای ایجاد شود، احتمال دارد که درزگیر شکسته شده و اجازه ورود رطوبت را می دهد. همانطور که در معایب توضیح دادیم، این شیشه ها قابل تعمیر نیستند، بنابراین باید آنها را تعویض کنید. بزند وین تک پنحره‌های دو جداره خود را به سیستم ضد بخار مجهز نموده و بابت این مسئله نگرانی نخواهید داشت.

در پایان

نصب پنجره دوجداره بسیار سودمند است. برای انجام پروژه خود و درخواست اطلاعات بیشتر در مورد پنجره دوجداره وین تک، از تیم پشتیبانی شرکت الماس وین کمک بگیرید، با ما مشورت کنید و تک توجه به فضای ند نظر بهترین و ارزان ترین انتخاب را داشته باشید. با صحبت با مشاورین ما تمام شک های خود را برطرف کنید و راحت تر تصمیم بگیرید. به یاد داشته باشید که برای بهره مندی از مزایای پنجره دوجداره، نصب صحیح آنها ضروری است که شرکت ما افراد متخصص و مجرب را برای نصب این پنجره‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *