گروه صنعتی الماس تولید کننده انواع درب و پنجره دوجداره است. این مجموعه در سال 1388 توسط آقای هادی ملامحمدی تاسیس شده که در ضمینه ساخت انواع درب و پنجره دوجداره(یو پی وی سی و آلومینیوم) فعالیت دارد. در حال حاضر این مجموعه با ارائه خدمات بازرگانی، لجستیک و تولید درب و پنجره دوجداره با استفاده از مرغوب ترین پروفیل ها موجود استفاده می کند. همچنین این مجموعه با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب گامی در تضمین کیفیت محصولات تولیدی خود برداشته و توانسته در سطح کشور رضایت مشتریان را جلب نماید. چشم اندازه این گروه صنعتی با اتکا به دانش روز و کارشناسان داخلی جهت راه اندازی اولین هایپر مارکت درب و پنجره ایران توسط این مجموعه بصورت رسمی و ارائه سفارش بصورت آنلاین از پذیرش تا خدمات می باشد.

آقای هادی ملامحمدی مدیر عامل مجموعه با استفاده از تجربیات در این حرفه، بازار هدف را شناسایی کرده و با استفاده از کارشناسان و مشاوران سعی بر نهادینه کردن استفاده از درب و پنجره دوجداره در صنعت ساختمان با بهترین پروفیل موجود را دارد.

در حال حاضر این مجموعه با لطف و عنایت پروردگار و تلاش بی وقفه مدیریت و پرسنل توانسته سهم قابل توجهی از بازار را متوجه خود کند و با توکل و تلاش مضاعف سعی بر افزایش حجم تولید خود دارد.

امید است با عنایت پروردگار و حمایت مردم کشور عزیزمان از تولید داخلی شاهد پیشرفت روز افزون تمام کارخانجات و واحد های تولیدی در سطح کشور باشیم؛ ان شاءا...


راجع به درب و پنجره دوجداره سوالی دارید؟ با ما در میان بگذارید! 02537213850