دسته‌بندی نشده

ویژگی های پنجره دوجداره | پروفیل آبایان | شرکت الماس وین

قیمت پنجره دوجداره | قیمت پروفیل upvc | گروه صنعتی الماس

ویژگی های پنجره دوجداره: پنجره دوجداره یک سازه کامل پنجره است که شامل دو یا چند لایه شیشه است که به طور ایمن و هرمتیک به یکدیگر متصل شده اند. شیشه‌های های دو جداره حدود ۸۰ درصد از کل مساحت پنجره را تشکیل می دهند.

ویژگی های پنجره دوجداره | پروفیل آبایان | شرکت الماس وین

پنجره های دو جداره  از یک جداره و دو جداره از سه جداره در بازار قابل تشخیص هستند. بسته به نیاز مشتری، نوع شیشه نیز تعیین می شود. این می تواند شیشه رفلکس، سکوریت، لمینت  یا چند منظوره باشد.

فضای آزاد بین لایه های شیشه ها در پنجره با هوای معمولی پر می شود. اگر می خواهید بازده انرژی پنجره را بهبود ببخشید، فضای بین محفظه ها را می توان با آرگون پر کرد.

پنجره دوجداره چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

پنجره های دو جداره در سال‌های آخ روی کار امده‌اند. چنین پنجره ای ویژگی های پیشرفته تری دارد. پنجره های دو جداره عایق حرارتی و صوتی می‌شوند و از نفوذ گرد و غبار به خانه ممانعت می‌کنند.

مزیت پنجره دو جداره

صرفه جویی قابل توجهی در گرمایش اتاق: به لطف چنین پنجره ای، اتاق در تابستان خنک می ماند و نیاز به استفاده از تهویه مطبوع را از بین می برد.

عایق صوتی: پنجره دو جداره عایق صوتی خوبی دارد، اگر خانه شما نزدیک راه آهن، ریل یا کارخانه است، این مدل برای شما یک نیاز  ضروری است.

پنجره دوجداره

محافظت در برابر آفتاب: روکش ویژه Double Silver Steko plus خانه شما را در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند، اما در عین حال نور خورشید وارد اتاق می شود.

انتخاب پنجره‌های دو جداره فرصتی بی نظیر برای صرفه جویی در گرمایش در زمستان و تهویه مطبوع در تابستان فراهم می کند. علاوه بر این، آنها کاملاً از خانه شما در برابر نور ماوراء بنفش و سر و صدای خیابان محافظت می کنند.

شرکت پنجره دو جداره الماس وین فضای بین محفظه ها را در صورت درخواست شما با آرگون پر می کند که کارایی پنجره دوجداره را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد.

ویژگی های پنجره دوجداره | پروفیل آبایان | شرکت الماس وین

ساختار پنجره دو جداره

قاب: قاب پنجره دو جداره  قسمت های مختلف شیشه را از هم جدا می کند.

ماده ضد رطوبت یا جاذب  یک غربال مولکولی است که مستقیماً در قاب ریخته می شود و از تشکیل تراکم روی شیشه داخلی جلوگیری می کند.

درزگیر: تمام اتصالات پنجره دوجداره را تا حد امکان هوادهی می کند.

انتخاب پنجره دو جداره

اگر می خواهید پنجره ای کم مصرف داشته باشید، کدام پنجره دوجداره را انتخاب کنید؟

برای تعیین، باید پاسخ سوالات زیر را بیابید:

پنجره دوجداره آبایان

قصد دارید در کدام اتاق پنجره نصب کنید؟

پنجره ها رو به خورشید هستند یا شمال؟

آیا آپارتمان یا خانه به خوبی گرم می شود؟

اگر پنجره‌ها را روی بالکن نصب می‌کنید، آپارتمان رو به سمت آفتابی است و بی وقفه گرم م شود، باید پنجره‌های دو جداره با شیشه رفلاکس را انتخاب کنید .

چنین شیشه ای دارای پوشش خاصی با یون های نقره است. این یک گزینه تمام فصل است، در فصل سرد گرما را کاملا حفظ می کند و اگر بیرون گرم باشد خنکی را حفظ می کند. چنین شیشه ای کاملاً از خانه شما در برابر اشعه های خورشید محافظت می کند.

اگر این پنجره را در خانه خود نصب کنید، می توانید به میزان قابل توجهی در گرمایش صرفه جویی کنید، زیرا بازده انرژی چنین پنجره ای ۴۰٪ بیشتر از پنجره های دو جداره معمولی است.

شیشه آی گلس چیست ؟

اگر به دنبال گزینه ای جایگزین برای صرفه جویی در گرما در اتاق هستید، می توانید نصب شیشه آی گلس را سفارش دهید که خاصیت صرفه جویی در انرژی نیز دارد. اما در عین حال به خاطر داشته باشید که چنین مدلی خانه شما را از اثرات مضر اشعه خورشید محافظت نمی کند، بنابراین ممکن است در تابستان گرم باشد.

برای کسانی که ویژگی عایق حرارتی را برای خود انتخاب می کنند، بهتر است یک واحد دو جداره با شیشه چند منظوره و کم مصرف خریداری کنند. با توجه به پر شدن فضای بین محفظه ها با گاز بی اثر آرگون، بازده انرژی ۲۳ درصد افزایش می یابد. کارایی چنین پنجره ای تا حد زیادی بهبود می یابد.

اگر نیاز به نصب پنجره در یک ساختمان غیر مسکونی دارید که در آن نیازی به حفظ دمای خاصی ندارید، یک پنجره دو جداره کلاسیک تک محفظه کاملاً کافی خواهد بود.

اگر می خواهید پنجره شما شیک و اصلی به نظر برسد و در عین حال از خانه شما در برابر چشمان کنجکاو در طول روز محافظت کند، می توانید شیشه ای رفلکس سفارش دهید.

همچنین ضخامت شیشه تشکیل دهنده پنجره دوجداره را در نظر بگیرید. برای عایق صوتی بیشتر، شیشه سمت خیابان باید ۶ میلی متر ضخامت داشته باشد.

برای کاهش احتمال ورود سارقان به منزل، نصب روکش محافظ مخصوص روی پنجره توصیه می شود. حتی با ضربه بسیار قوی به پنجره، شیشه دست نخورده باقی می ماند، خرده ها پرت نمی شوند و یک فرد خارجی نمی تواند وارد خانه شود. به همین ترتیب، ایمنی شیشه را می توان به لطف فناوری تریپلکس افزایش داد.

در نهایت برای خرید پنجره دو جداره با تیم پشتیبانی شرکت پنجره دو جداره الماس وین تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *