دسته‌بندی نشده

مزایا پنجره دوجداره | پروفیل ویستابست | گروه صنعتی الماس وین

خرید پنجره دوجداره ویستابست | فروش پروفیل آبایان | گروه صنعتی الماس

مزایا پنجره دوجداره: پنجره‌های دوجداره کمتر از چهل سال است که روی کار آمده اند و به سرعت جایگزین شیشه های تک جداره قدیمی  شده ‌اند. پنجره دوجداره یک پنجره مرکب است که حداقل از دو لایه شیشه تشکیل شده است، این شیشه‌ها به گونه ای مونتاژ می شوند که بین شیشه ها یک فضای خالی یا خلأ وجود دارد.

مزایا پنجره دوجداره | پروفیل ویستابست | گروه صنعتی الماس وین

فضای بین آن  گاز مخصوص تزریق می‌شود.  در این مطلب تیم فروش شرکت پنجره دو جداره الماس وین شما را با یکی از معروف‌ترین برند‌های پنجره دو جداره به نام ویستا بست آشنا می‌کند و در مورد نحوه عملکرد پنجره دوجداره و مزایای پنجره دوجداره ویستا بست توضیح خواهیم داد .

نحوه عملکرد پنجره دوجداره ویستابست

فضای بین شیشه ها در پنجره دوجداره ویستا بست به عنوان عایق حرارتی عمل می کند . فاصله و تعداد شیشه ها و همچنین پر شدن گاز بی اثر احتمالی بین شیشه ها نقش اصلی را ایفا می کند. بنابراین با این ویژگی ها، مزایای پنجره دوجداره افزایش می‌یابد. پنجره دوجداره همانند مانعی بین بیرون و داخل کار می کند . هنگامی که دمای بیرون تغییر می کند، اختلاف فشار بین فضای بین شیشه ها و بیرون وجود دارد. صفحه در دماهای بالاتر منبسط می شود و در دماهای پایین تر منقبض می شود. این اثر عایق معمولی پنجره‌های دوجداره را ایجاد می کند.

مزایا پنجره دوجداره | پروفیل ویستابست | گروه صنعتی الماس وین

مزایای پنجره دوجداره ویستابست

بی دلیل نیست که پنجره دو جداره جایگزین شیشه های تک جداره شده است. امروزه استفاده از پنجره های دوجداره برای ساختمان های جدید و بازسازی شده به دلیل مزایای زیاد ترجیح داده می شوند.

پنجره دوجداره

مزایای پنجره‌های دوجداره ویستابست عبارتند از:

عایق حرارتی موثر؛

کاهش هزینه های انرژی؛

اثر سازگار با محیط زیست؛

عایق صدا در برابر صدا؛

افزایش حفاظت در برابر سرقت؛

پنجره دوجداره باز.

عایق حرارتی پنجره دو جداره ویستابست

ظرفیت عایق حرارتی شیشه های تک جداره در مقایسه با پنجره های چند جداره ناقص است. آنها از نظر گرما و سرما به طور یکسان نفوذپذیر هستند. مزیت پنجره دوجداره ویستا بست این است که فضای بین آنها به طور ایده آل به تغییر دمای بیرون واکنش نشان می دهد. از این طریق تلفات حرارتی به حداقل می رسد . مهر و موم های لاستیکی اضافی نیز می تواند به طور کامل از تبادل هوا جلوگیری کند.

پنجره دوجداره ویستابست به عنوان یک پنجره کم مصرف

پنجره ها و درهای دو جداره ویستا بست صرفه جویی واقعی در مصرف انرژی هستند. در حالی که پنجره های تک جداره اصلا اثر عایقی را ارائه نمی دهند، پنجره های دو جداره ویستا بست، عایق حرارتی کافی را در زمستان فراهم می کند و از گرم شدن بیش از حد فضاهای داخلی در فصول گرم سال جلوگیری می کند. پنجره های قدیمی اغلب دلیل افزایش سرسام آور هزینه های انرژی هستند. با استفاده از شیشه دوجداره می توانید هزینه های گرمایشی خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید .

قیمت پنجره دوجداره

اثر سازگار با محیط زیست پنجره دوجداره ویستابست

در سال های اخیر، حفاظت از محیط زیست و کاهش مواد موثر بر آب و هوا اهمیت ویژه ای در صنعت ساختمان پیدا کرده است. به عنوان یک اثر جانبی از عایق بهتر ارائه شده توسط پنجره دوجداره و پتانسیل صرفه جویی در انرژی مرتبط ، پنجره ها و درهای چند جداره با اثر سازگار با محیط زیست مشخص می شوند.

عایق صوتی پنجره‌های دوجداره

پنجره دوجداره با شیشه های لمینت عایق صدا می تواند صدا را کاهش دهد. فضای بین شیشه ها مانع از نفوذ صداهای مزاحم به داخل می شود. به خصوص در مناطق شهری یا در مناطقی با افزایش ترافیک ، پنجره های دوجداره ویستا بست آرامش لازم را تضمین می کند، این پنجره‌ها را می توان هم در آپارتمان ها و هم در اماکن تجاری نصب کرد.

پنجره دوجداره ویستابست مانعی در برابر سرقت

از آنجایی که شیشه لمینت با یک لایه خاص پوشانده شده است ، در صورت شکستن شیشه در اثر حمله خشونت آمیز، نفوذ ابزار در ان بسیار دشوار است. بنابراین پنجره دوجداره ویستا بست اثر ضد سرقت دارد. پنجره دوجداره در برابر خرابکاری هایی مانند پرتاب کردن سنگ نیز نشکن است.

کاربرد پنجره دو جداره ویستابست

زمینه های کاربرد پنحره دوجداره ویستا بست بسیار متنوع است. آنها برای پروژه ساخت و ساز شما بسیار ایده آل هستند. پنجره دوجداره این برند با  توجه به قابلیت هایی که دارد نه تنها برای نصب در فضاهای نشیمن مورد تقاضا است بلکه برای اتاق‌های تجاری، مطب‌ها، دفاتر، اتاق‌های آموزشی، اتاق‌های نمایشگاه و بسیاری موارد دیگر قابل اجراست. به طور خلاصه، شرکت پنجره الماس وین به  به شما یک پنحره کم مصرف، سازگار با محیط زیست و ایمن را ارایه می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *