دسته‌بندی نشده

قیمت پنجره دوجداره upvc | خرید پنجره ویستابست | الماس

نکات انتخاب پنجره دوجداره | پروفیل ویستابست | شرکت الماس وین

قیمت پنجره دوجداره upvc: امروزه در ساخت و ساز های جدید و   بازسازی ها بیش از ۹۰ درصد از پنجره های دو جداره استفاده می‌کنند. به لطف  این پنجره‌ها از سر و صدا  اتلاف انرژی در امانید. شرکت ها این پنجره ها را با تعداد شیشه ها و آپشن های مختلف ارائه می دهند و انتخاب عناصر خاص سیستم برای مشتریان شرکت پنجره مشکل است. در این مقاله تم فروش پنجره دو جداره الماس وین به شما خواهند گفت که چگونه یک پنجره دو جداره برای قاب های یو پی وی سی را به درستی انتخاب کنید.

قیمت پنجره دوجداره upvc | خرید پنجره ویستابست | الماس

تعداد شیشه ها پنجره دو جداره

برای پاسخ به این سوال باید بدانید که پنجره های دوجداره یک، دو و سه جداره هستند. طبیعتا هر چه تعداد شیشه ها بیشتر باشد، اتاق گرم تر و بی صدا تر می شود. با این حال، معایبی نیز وجود دارد، هر چه تعداد شیشه ها بیشتر باشد، نفوذ نور طبیعی به اتاق کمتر می‌شود، همچنین وزن خود پنجره دوجداره بیشتر می‌شود که باعث افزایش بار بر روی اتصالات پنجره می‌شود.

در کشور ما، پنجره های دو جداره یا تک جداره رایج تر هستند، پنجره های دو جداره  برای آب و هوای ما مناسب هستند.

آنها سطح کافی از حفاظت حرارتی و عایق صدا را فراهم می کنند. در عین حال، پنجره های دو جداره تک محفظه (دو شیشه) ساده ترین گزینه است و برای مناطقی با آب و هوای معتدل مناسب تر است، با توجه به آب و هوای کشور ما منطقی است که چنین پنجره های دو جداره ای را در آپارتمان‌ها، خانه های ویلایی و …. نصب کنیم.

کدام نوع پنجره دوجداره را بهتر انتخاب کنیم؟

پنجره های دوجداره بر اساس نوع شیشه به صورت زیر طبقه بندی می شوند:

پنجره دو جداره معمولی؛

پنجره دو جداره کم مصرف؛

پنجره دو جداره چند منظوره

پنجره دوجداره معمولی گزینه استانداردی است که در تولید پنجره های دوجداره ارزان قیمت استفاده می شود و از شیشه M1 به ضخامت ۴ میلی متر ساخته شده است. پنجره های دو جداره از چنین شیشه ای دارای ویژگی های عایق حرارتی و ضد صدا هستند.

قیمت پنجره دوجداره upvc | خرید پنجره ویستابست | الماس

فرمول چنین پنجره های دوجداره معمولاً ۴-۱۰-۴-۱۰-۴ یا ۴-۱۴-۴-۱۴-۴ است که ۴ ضخامت شیشه و ۱۰ یا ۱۴ ضخامت اسپیسر است. اگر می خواهید خاصیت عایق صوتی پنجره دوجداره خود را افزایش دهید.

بهتر است یکی از شیشه ها را با شیشه ۶ میلی متری تعویض کنید. چنین شیشه ای، همراه با اسپیسرهایی با ضخامت های مختلف، موج صوتی را تا حد امکان به طور موثر خاموش می کند.

با این حال، اگر می خواهید ویژگی های عایق حرارتی پنجره پلاستیکی خود را بهبود بخشید، می توانید نوع دیگری را انتخاب کنید. به عنوان مثال، پنجره های دوجداره کم مصرف شرکت الماس وین گزینه خوبی هستند.

پنجره های دوجداره کم مصرف

پنجره های دوجداره کم مصرف بسیار گرمتر از پنجره های معمولی هستند. چنین ویژگی هایی از طریق اجرای تعدادی راه حل طراحی و استفاده از انواع جدید مواد حاصل می شود.

اولاً ، یکی از نوآوری‌های طراحی مورد استفاده در پنجره‌های دوجداره کم‌مصرف (که بسته‌های حرارتی نیز نامیده می‌شود) یک قاب پلاستیکی جداکننده است که شیشه‌ها را به هم متصل می‌کند. بر خلاف فلزی که یک قاب فاصله‌دهنده معمولی را می‌سازد، پلاستیک دارای رسانایی حرارتی بسیار پایین‌تری است.

تولید پنجره های دوجداره کم مصرف

بنابراین این قاب از قسمت انتهایی پنجره دو جداره در برابر سرما محافظت می‌کند،  در پنجره حرارتی، قاب همیشه دارای دمای مثبت است، بنابراین تراکم و یخ زدگی ظاهر نمی شود.

علاوه بر این، فناوری های جدید برای تولید پنجره های دوجداره کم مصرف، امکان استفاده از درزگیرها و مواد پلیمری کامپوزیت جدید را در ساخت اسپیسر فراهم کرد. این امر خواص صرفه جویی در انرژی پنجره های دوجداره را به سطح جدیدی رساند.

پنجره دوجداره ویستابست

ثانیا ، پنجره های دوجداره کم مصرف اغلب با آرگون پر می شوند، گازی بی اثر که بسیار کمیاب تر از هوای معمولی است. به لطف این خواص آرگون، عایق بندی ساختار ۱۰-۱۵٪ دیگر به دست می آید.

ثالثاً ، روکش خاصی از نقره و سایر فلزات روی شیشه داخلی پنجره های دوجداره کم مصرف اعمال می شود. با چشم قابل مشاهده نیست و از نفوذ نور خورشید به داخل اتاق جلوگیری نمی کند، اما انرژی حرارتی (امواج مادون قرمز) که از اتاق می آید را منعکس می کند و از فرار آن به خیابان جلوگیری می کند.

در نتیجه، مجموع این عوامل  باعث می‌شود یک پنجره دو جداره کم مصرف، کارآیی بیشتری از پنجره های معمولی داشته باشد. پنجره های پلاستیکی برای مکان های مسکونی، به ویژه برای ساختمان های مسکونی  عالی هستند، که در آنها موضوع صرفه جویی در انرژی حرارتی صرفه جویی در هزینه است.

پنجره های دوجداره چند منظوره جدیدترین نوآوری در بازار پنجره دوجداره شرکت الماس وین است.

آنها به این دلیل به ابن نام نامیده می شوند که برخلاف پنجره های دوجداره کم مصرف، نه تنها باعث صرفه جویی در گرما در داخل اتاق می شوند، بلکه میزان نفوذ اشعه ماوراء بنفش به آپارتمان را نیز کاهش می دهند و در روزهای گرم تابستان خنکی بیشتری می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *