دسته‌بندی نشده

فروش پنجره دوجداره خم تهران رنگی زیبا

پنجره دوجداره خم تهران رنگی

فروش پنجره دوجداره خم تهران رنگی زیبا : پنجره های خم یا قوس دار تاثیر بی نظیری بر خانه های مدرن و سنتی می گذارند. شما می توانید این مدل از پنجره را در کنار دیگر مدل های پنجره قرار دهید تا به نمایی زیباتر در ظاهر ساختمان برسید. می توانید در ساخت درب های بالکنی نیز از این مدل استفاده کنید تا علاوه بر زیبایی، نور بیشتری وارد منزل کنید. پنجره های خم می توانند به بلندی پنجره های لولایی و به پهنی پنجره های سایبانی ساخته شود.

فروش پنجره دوجداره خم تهران رنگی زیبا

پنجره های دوجداره خم از نظر جنس و عملکرد پروفیل با دیگر انواع رایج پنجره دوجداره تفاوتی ندارد. تفاوت تنها در شکل پروفیل پنجره است ، که می تواند قوس کمانی ، نیم دایره ای ، دایره و … داشته باشد.

پروفیل پنجره دوجداره خم در سایز های متعددی وجود دارد، و می توان از آن در ابعاد مختلف استفاده کرد. پنجره دوجداره قوسی، تاثیر زیادی بر طراحی و معماری ساختمان دارد، بنابراین معماران در بسیاری از موارد برای هماهنگی بین طرح ساختمان ، از اشکال قوسی استفاده می کنند.

استفاده از پنجره های قوسی، با خم و هلال های متفاوت، تاثیر بسیار زیادی بر معماری ساختمان ها داشته، و تلفیقی از معماری مدرن و سنتی را به وجود می آورد.

مزایای پنجره دوجداره خم

  • ایجاد فضایی زیبا و متفاوت در نمای ساختمان
  • ایجاد نور گیر بیشتر در داخل ساختمان
  • قابلیت استفاده از شیشه های شبکه بندی شده
  • قابلیت سفارش در رنگ های متعدد
  • قابلیت سفارش در انواع خم و یا دیگر اشکال هندسی
  • قابلیت تلفیق با مدل های مختلف بازشو . برای مثال می توان با تلفیق پنجره قوس دار با انواع پنجره های سایبانی یا لولایی ، تهیه مطبوع مناسبی را برای ساختمان به وجود آورد

پنجره دوجداره نیم دایره

نوع دیگر از پنجره دوجداره دایره ای می باشد البته به صورت نصفه که در برخی از کان ها می توان آنها را به کار گرفته این پنجره ها می توانند. در این مدل نیز مانند سایر مدل ها شما می توانید از انواع یراق یا پروفیل های مختلف در طرح ها و رنگ های مختلف استفاده نمایید.

قیمت پنجره دوجداره خم

برای اطلاع از قیمت پنجره دوجداره تهران خم رنگی می‌توانید با یک تماس تلفنی ساده از پنجره شهر جویا شوید. به دلیل اینکه با توجه به ابعاد موردنظر شما، قیمت محصول متفاوت می‌باشد، لذا نمی‌توان یک قیمت کلی برای این پنجره‌ها اعلام نمود اما اگر به دنبال بهترین قیمت هستید، ما این موضوع را به شما تضمین می‌دهیم. ما بهترین تبلیغ را قیمت مناسب، در برابر کیفیت بالای محصول خود می‌دانیم. شما عزیزان می‌توانید برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۰۹۱۲۸۵۱۸۹۰۶ تماس حاصل بفرمایید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *