وبلاگ

تعویض پنجره‌های قدیمی با پنجره‌های دوجداره UPVC

نگهداری از درب و پنجره دوجداره UPVC

تعویض پنجره‌های قدیمی با پنجره‌های دوجداره UPVC: دوجداره کردن پنجره قدیمی با توجه به مزیت های فراوانی که پنجره‌های دو جداره دارد بسیاری از افراد که خانه‌های قدیمی دارند و همچنین از پنجره های قدیمی استفاده می‌کند به پنجره های دوجداره روی آورده اند و تمایل دارند تا پنجره های قدیمی را با پنجره های دوجداره تعویض نمایند همان طور که می دانید پنجره های قدیمی معمولاً سر و صدای بیرون محیط را به داخل محیط وارد نمی‌کند و هم چنین انرژی فراوانی هدر می رود اما توجه داشته باشید که با استفاده از پنجره های دوجداره صدای بیرون به داخل وارد نمی شود و همچنین از اتلاف انرژی نیز جلوگیری می شود.

نگهداری از درب و پنجره دوجداره UPVC

تعویض پنجره‌های قدیمی با پنجره‌های دوجداره UPVC

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

در ادامه مزایای پنجره های دوجداره را برای شما ذکر کرده تا لزوم تعویض پنجره قدیمی با دو جداره برای شما مشخص شود.

مقاومت بالا در برابر زلزله

توجه داشته باشید یکی از مزایای پنجره های دوجداره معمولا وزن کمتر می باشد که اگر در زمان زلزله نیز جدا شود و به کسی برخورد کند مشکلی برای فرد ایجاد نمی شود همچنین شیشه های پنجره دوجداره آسیب‌پذیر نمی باشند و در برابر زلزله مقاوم هستند اما در نظر داشته باشید که پنجره های قدیمی معمولی از وزن زیادی برخوردارند که اگر این پنجره ها بر روی کسی بیفتد امکان دارد دچار مشکلات اساسی شود پنجره قدیمی در برابر زلزله آسیب پذیر بالایی دارند و امکان شکستن آنها بسیار بالا می باشد.

بالا رفتن امنیت محیط مورد نظر

توجه داشته باشید که شیشه هایی که در پنجره های دوجداره استفاده می شود معمولاً از مقاومت بالایی برخوردارند که به راحتی نمی توانند به آن ها آسیب برساند و شما می توانید با جایگزین کردن پنجره دوجداره بدون پنجره های قدیمی افزایش امنیت بخش پنجره های خود را بالا ببرید.

سازگار با محیط زیست

همانطور که می دانید پنجره های یو پی وی سی بهترین پنجره ها می باشند که در نظر داشته باشید که آلودگی صنعتی توسط پنجره های دوجداره upvc تولید می‌شود باعث می‌شود اسیب کمتری به محیط زیست وارد شود.

بالا رفتن ارزش اقتصادی ساختمان

پنجره های دوجداره از قیمت بالایی برخوردار اند که اگر شما برای ساختمان خود از پنجره دوجداره استفاده کنید در آینده برای خرید و فروش می توانید به قیمت بالاتری به فروش برسانید.

مراحل دوجداره کردن پنجره های قدیمی

سعی کنید برای انتخاب پنجره های دوجداره از فردی کمک بگیرید که در این زمینه تجربه کافی داشته باشد اگر شما از مشاور مناسبی در این زمینه کمک بگیرید بدون شک انتخاب بهتر و هوشمندانه‌ای خواهید داشت.

و بعد از انتخاب مدل مورد نظر می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید که پس از ثبت سفارش معمولا افرادی منزل شما مراجعه می کنند و برای اندازه گیری پنجره ها اقدام خواهند کرد.
و پنجره شما در ابعاد و مدل مورد نظر شما که سفارش داده اید را تولید و برای نصب آماده می‌شود.
توجه داشته باشید که برای نصب پنجره های دوجداره معمولا نیازی به تخریب نیست فقط لازم است که بر روی وسایل خانه پارچه بپوشانید چرا که در این صورت ممکن است مشکلی ایجاد شود.

توسط داشته باشید که اگر پنجره های قدیمی را تعویض کنند نیاز به کندن و خرابی دیوارها می باشند تا بتواند پنجره قبلی را با پنجره دوجداره تعویض نمایند اما در نظر داشته باشید که این تفکر اشتباه می باشد که برای نصب پنجره های دوجداره نیازی به خراب کردن و کندن دیوار نیست چرا که پنجره های قدیمی که از جنس آلومینیوم یا آهنی می‌باشند بعد جدا کردن از ساختمان ما با تخصص و مهارت کافی پنجره دوجداره را بر روی فریم پنجره قبلی قرار دهیم و هیچ گونه نیازی به خرابکاری نمی باشد توجه داشته باشید که شما می توانید از پروفیل لبه دار ال مانند استفاده کنید چرا که این مدل کامل بر روی پنجره قدیمی قرار می گیرد و نمای پنجره را کامل پوشش می دهد.

آلودگی هوا یکی از خطر ناک ترین مشکلاتی می باشد که سلامتی انسان ها را تهدید می کند به شما پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از گرد و غبار و آلودگی هوا به داخل منزل خود از پنجره های دوجداره پنجره های قدیمی استفاده کنید توجه داشته باشید که به طراحی استاندارد و تولید استاندارد شیشه و عدم وجود ترک و نشست در شیشه و همچنین استاندارد پنجره دوجداره بسیار دقت کنید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *