دسته‌بندی نشده

درب و پنجره upvc | فروش پنجره دوجداره | الماس

نکات انتخاب پنجره دوجداره | پروفیل ویستابست | شرکت الماس وین

درب و پنجره upvc: با خوبی های فراوان که دارا می باشند، موفق شده اند که متقاضی زیادی به دست بیاورد و این روز ها  خیلی به کار می رود . یکی از مزیت های خوب و مثبت این پنجره ها ساخت آن ها در شکل های هندسی گوناگون می باشد . پنجره های یو پی وی سی در شکل های هلالی و مدل ها و فرم ها و اشکال گوناگون از نوع خم ویترینی، خم مسجدی، خم سینوسی، خم ابرویی، خم بیضی، خم خورشیدی و یا تلفیقی از خم ها بالا ساخته می شوند.

درب و پنجره upvc | فروش پنجره دوجداره | الماس

و این که این عمل کار راحتی نمی باشد و احتیاج به ماشین آلات ویژه و علم فنی زیاد اکیپ می باشد .

برای ساخت و راه اندازی این مدل از پنجره ها بایست تجربه ویژه ای داشت تا پنجره به طور صحیح ساخت و راه اندازی شود . سبک های گوناگون از پنجره دوجداره در شکل های شکسته و هلال در مدل های گوناگون معماری استفاده می شود .

جلوه خوب پنجره های هلالی به زیبایی هلال آن وابسطه می باشد . در نتیجه می بایست با ریز بینی به اندازه این سبک پنجره ساخته شود تا بتواند ظاهر منحصر به فرد خود را داشته باشد. به جز این این مدل فرم جامع پنجره بهم ریخته بوده و جلوه زیبایی نخواهد داشت.

ساخت پنجره های دوجداره با شکل های ویژه :

ساخت پنجره های دوجداره با شکل های ویژه همانند هلالی، ذوزنقه، مثلثی، دایره و … افزون بر نیاز به امکانات و ماشین آلات ویژه احتیاج به داشتن علم اندازه و مهارت زیاد در این زمینه را دارا می باشد .
ساخت پنجره های هلالی نیاز به تجربه و مهارت بالایی هم دارد، چون جلوه خوب این پنجره ها وابسته به زیبایی هلال آن ها می باشد.

یکی از مورد هایی که در ساخت و تولید پنجره های دوجداره در شکل های شکسته و هندسی پر اهمیت می باشد دارا است روش الگو برداری و زاویه درست و در اخر راه اندازی ریز و آب بندی اصولی پنجره های بالا می باشد. قسمت مهم و قابل توجه در ساخت و راه اندازی پنجره دوجداره در ظاهر شکسته و هلال این می باشد که فریم آهنی که در زیر پنجره راه اندازی می شود تماما دقیق و هندسی تولید شود.

پنجره دو جداره 

مرحله های ساخت پنجره در ظاهر شکسته و هلالی :

مراحل پایین می بایست با دقت صورت بگیرد تا بتوان پنجره ای شکیل با هلالی خاص ساخت:

  • آب بندی اصولی
  • الگو برداری درست
  • راه اندازی دقیق در مکان
  • ساخت آرک و زاویه صحیح
  • ساخت و اسمبل پنجره با کمان یا زاویه مرتبط

تغییر ظاهر و هلالی پروفیل های دوجداره UPVC :

پروفیل های دوجداره یو پی وی سی برای حاضر شدن برای تغییر ظاهر و هلالی شدن در دستگاه های ویژه جای گرفته می شوند و بسته به سبک پروفیل با هوای گرم معین و در طول زمان مشخصی گرما داده می شود. پس از مدت معین شده پروفیل از دستگاه بیرون امده  و بر شابلون جای داده می شود تا حتماً ظاهر و فرم مد نظر بدست بی آید.

درب و پنجره upvc | فروش پنجره دوجداره | الماس

نکته پر اهمیت دیگر این است که در تولید پنجره ها هلالی موانعی می باشد ، که در خم موجود است . برای نمونه جهت خم های هلالی نبایست ضخامت خم پایین تر از نود سانت می باشد به خاطر این که در این صورت خم پروفیل درست پیش نمی رود . و یا در خم های بسیار بزرگ ویترینی باید مانع های موجود در ساخت شیشه های خم ویترینی را لحاظ کرد و دید . دست می باشد پیش از طراحی پنجره های خم بسیار بزرگ و یا بسیار کوچک با یک پنجره ساز خبره کمک گرفته و مشاوره کنید .

قیمت پنجره دوجداره 

روش تولید پنجره هلالی :

درب و پنجره upvc: ارتفاع پنجره های هلالی به قدر پنجره های لولایی عادی و عرض آن‏ها به قدر پنجره های سایبانی می باشد . این روز ها با امدن تکنولوژی‏های روز، پنجره هلالی دوجداره هم تولید می‌شود و به دو سبک کلاسیک ویترینی و مسجدی دسته بندی می‌شوند. هر دو سبک از این پنجره‏ها سبب زیاد شدن زیبایی و جذابیت اپارتمان شما می‌شوند.

در حقیقت این پنجره‏ها در اپارتمان های جدید و یا مسجدهایی که دارای گنبد هستند طراحی و ساخته می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *